-->

aktuality - kontakt - mapa - napište

/sklarna/sklarna/zamestnani


Instruktor - Vychovatel/ka

�kola v p?�rod? skl�rna u �ihleHledáme vychovatele/ky na 5 až 10 denní turnusy školy v přírodě  -  instruktor pro volnočasové aktivity. Jedná se o brigádu určenou především studentům vysokých škol pedagogických. Absolvováním lze získat krom zážitků, peněz a zkušeností i oficiální potvrzení o odborné praxi. Náplní práce je tvorba a realizace programu pro věkové homogenní skupiny dětí  ve věkovém  rozpětí  obou stupňů základní školy. Počet dětí ve skupině bývá 15-25. Nabízíme možnost seberealizace, slušné finanční podmínky, ubytování hotelového typu a výborné stravování.

Vaše motivační dopisy a životopisy s fotografií :-) zasílejte na: jan.kulhanek@sklarna.eu

už mě možná najdete i na facebooku - Vychovatel Sklárna

Pokud by již byl turnus, který Vám vyhovuje, obsazen, neváhejte mne kontaktovat, vždy se může stát, že náhle někdo vypadne a místo se pro Vás uvolní. 

PŘEHLED VOLNÝCH MÍST PRO SEZÓNU 2017: na facebooku - Vychovatel sklárna 


^nahoru

Instruktor lanového centra

pomocn� ruka instruktora lanov�ho centraPráce vhodná pro mladé, pohybově více nadané, zodpovědné pracovníky. V ideálním případě lezce se zkušenostmi s výukou. Jedná se o dlouhodobou nepravidelnou spolupráci - vedení programů v Lanovém centru. Podmínkou pro přijetí je čistý trestní rejstřík a ochota k sebevzdělávání (získání certifikátu).

Nabízíme zajímavou práci mezi lidmi, možnost seberealizace při utváření programu a zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na odvedeném programu.


^nahoru

Škola v přírodě Sklárna, s. r. o. (c) 2007