-->

aktuality - kontakt - mapa - napište

Sportovní soustředění a ubytování pro kolektivy

/sklarna/pobyty/soustredeni

Soustředění

Pořádáte sportovní soustředění a hledáte vhodný objekt. Tak v tom případě jste našli téměř ideální objekt.

Umístění Sklárny je přímo ideální k pořádání sportovních, hudebních, tanečních a vlastně všemožných soustředění. Nabízíme velkou ubytovací kapacitu, tělocvičnu, hřiště, travnaté plochy, velké ohniště, ozvučený prostor naší diskotéky, vybavenou světelnými efekty, školu, pro starší útulnou hospůdku, pro všechny obchůdek s pitím, sladkosti a nanuky, možnost výletů a především krásnou přírodu. Váš program můžeme oživit naším Lanovým centrem a Laser game.


^nahoru

Ubytování

Naše celková kapacita je přes 300 lůžek. Ubytování je realizováno na patrech, na kterých je 10 čtyřlůžkových pokojů s odděleným společným sociálním zařízením na patře (WC, sprchy), společenská místnost, kterou můžete využívat bez omezení a dva dvoulůžkové pokoje, které jsou navíc vybaveny sociálním zařízením, televizorem a rychlovarnou konvicí. Tyto dvoulůžkové pokoje jsou především určeny pro dozor a pro VIP hosty vašeho soustředení.

      


Vždy se snažíme abyste měli k dispozici celé patro a měli jste tak zajištěné soukromí. Samozřejmostí je možnost patro uzamknout a odjet například na celodenní výlet. Zvláště při špatném počasí oceníte Sklárnu, protože můžete dále pokračovat v klasickém soustředění v objektu nezávisle na počasí. To se vám v chatkách opravdu nestane.


^nahoru

Stravování

V naší vývařovně pro vás denně připravujeme snídani, oběd, večeři. K dispozici máme velkou jídelnu pro 150 osob a malou jídelnu pro 40 osob. Jídlo je vydáváno klasickým okénkovým způsobem. K obědu pro vás máme připravené chlazené nápoje.

Pokud máte zájem o stravování 5x denně, zajištění pitného režimu po celý den,či stravování formou švédských stolů, jsme připraveni vám i tento nadstandart nabídnout.

Kdyby vás bylo opravdu hodně, je nutné počítat se stravováním na směny, kdy ve třech směnách jsme schopni pohodlně obsloužit všechny naše klienty.
^nahoru

Jídelníček

Jelikož chceme, aby se vám u nás co nejvíce líbilo,  budeme s vámi spolupracovat i na tvorbě jídelníčku, aby maximálně vyhovoval právě vašim potřebám.
^nahoru

Ceny ubytování

Ceny pro pořádání sportovních soustředění, tanečních soustředění, pěveckých soustřědění a vlastně jakýchkoliv pobytu jsou závislé na počtu ubytovaných a stravovacích hostů a rovněž na délce pobytu.  Kontaktujte nás a my vám vypracujeme podrobnou nabídku.

TERMÍNY

UBYTOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ + plná penze

BUDOVA A, B

BUDOVA C

BUDOVA A, B

BUDOVA C

BŘEZEN - ŘÍJEN

180,-

280,-

430,-

530,-

LISTOPAD - ÚNOR

 

300,-

 

550,-

Plná penze: stravování 3 denně

Při obsazení pokoje jednou osobou si účtujeme poplatek 100,- na den

Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH, v ceně pobytu je zdarma využívání tělocvičny, hřišť v areálu Sklárny a ohniště. Rovněž vám nabízíme možnost půjčit si horská kola, navštívit lasergame.

Při délce pobytu do 3 dnů se cena zvyšuje o 10 %.


^nahoru

Škola v přírodě Sklárna, s. r. o. (c) 2007