-->

aktuality - kontakt - mapa - napište

Sportovní soustředění, ubytování a rekreace

/sklarna/pobyty

Ubytování a rekreace na Sklárně

Chcete strávit letní dovolenou v tichém a krásném prostředí uprostřed lesů. Nabízíme vám ubytování na Sklárně na dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením na patře. Náš kraj je vhodný pro cestování za památkami, můžete navštívit Rabštejn nad Střelou, nejmenší městečko ve střední evropě, zámek v Chýši, perlu českého baroka Manětín, konvent a hrobku Metternichů v Plasech. Můžete podniknout výlety pěšky nebo na kolech, které vám rádi zapůjčíme, po zdejších cyklostezkách a podívat se na Viklan, Dědka a Bábu a skalní městečka.

Přímo v areálu jsou travnaté plochy, hřiště, laser game, lanové centrum. Co by kamenem dohodil, ohniště, kde si můžete opékat špekáčky, zaskákat na trampolíně - to obzvlášť baví ty menši. V případě špatného počasí můžete sportovat a relaxovat v tělocvičně, kde můžete hrát fotball, basketball, volejball a vlastně vše co vás napadne.

Sklárna je vhodná pro pořádání sportovních soustředění, tanečních ?i pěveckých soustředění a pro ubytování velkých kolektivů. Okolní prostředí přímo vybízí ke sportovní rekreaci, kde ve zdejších kopcích máte velkou možnost vaše svěřence unavit. Ubytování budete vždy na celém patře, které vám poskytne určité soukromí. Pro vedoucí jsou na patře připraveny dva dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizorem a rychlovarnou konvicí.

Hlady strádat nebudete, protože si můžete vybrat, zda budete chtít polopenzi nebo plnou penzi. Naše jídelna je propojena se zbytkem areálu, takže i v případě špatného počasí se nemusíte přezouvat a nikdy při cestě na oběd nezmoknete. Pokud byste měli zvláštní požadavky ohledně stravování, tak vám vyjdeme vstříct a upravíme jídelníček, nabídneme extra velké porce, stravování formou švédských stolů. Jsme připraveni vám nabídnout vše, co si budete přát.
^nahoru

Škola v přírodě Sklárna, s. r. o. (c) 2007